Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Egeden

DAHA FAZLA


‹
EÜ Tıbbı Patoloji Anabilim Dalı Akredite Oldu

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı, Türkiye’de Tıbbi Patoloji alanında ilk akredite olan anabilim dalları arasında yer aldı. Ocak 2018 tarihinde uz devamı..
Eܒnün fiziksel dönüşümüne Bakan Kurum’dan tam destek

     Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ege Üniversitesi  “Yaya Öncelikli Yeşil Kampüs” projesini inceledi. Kampüs gezisi esn devamı..
Egeliler iş hayatına hazırlanacak

Ege Üniversitesi (EÜ) ile İzmir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Egeli öğrenciler, üni devamı..
Çocuklarda diyabete dikkat!

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Endokrinoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Damla Gökşen Şimşek, çocuklarda aşırı su tüketimi, sık idrara ç devamı..
Prof. Dr. Budak, “Tezhip ve çini çok özel bir alan”

  Ege Üniversitesi (EÜ) Etnografya Müzesi Sergi Salonu’nda Sanatçı Zeliha Avundukluoğlu’nun tezhip ve çini eserleri sergilendi. EÜ Kü devamı..
Ege’de pankreas kanseri hastalarına umut olacak buluş

Ege Üniversitesi (EÜ) Nükleer Bilimler Enstitüsü’nde, TÜBİTAK projesi kapsamında pankreas kanserinin teşhisi ve tedavisinde kullanılacak etken madde geliştirildi devamı..
Ege Üniversitesi tıp alanında yerli ve milli ürün üreti...

Ege Üniversitesi(EÜ)’nden bilim insanlarının, dünyada halk sağlığını en çok tehdit eden enfeksiyonlara karşı tanı kiti, ilaç formülasyonu ve aşı geliştirilme devamı..
Türkiye’nin İlk “Çim Uygulama ve Araştırma Merkezi” Ege...

Ege Üniversitesi’nde “Çim Uygulama ve Araştırma Merkezi” kuruldu. Çim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin kurulması ile birlikte Ege Üniversitesi (E&Uu devamı..
Bu kitap, +1’leri anlatıyor

   Ege Üniversitesi akademisyenlerinin İzmir Down Sendromu Derneği işbirliği ile hazırladıkları  “Down Sendromu A’dan Z’ye”  kitabı yayınlandı. devamı..
Rektör Budak’ tan 7/24 randevu alınabilecek

Ege Üniversitesi’ nde “Rektör Randevu Talep Sistemi”  ile çalışan ve öğrencilerin yanı sıra vatandaşlar da randevu alabiliyor. Rektör Budak ta devamı..
“Sanayi üssü Aliağa’ da yeni bir eğitim üssü kuracağız”

Rektör Budak Ege’ nin yeni arazisi için kolları sıvadı “Sanayi üssü Aliağa’da yeni bir eğitim üssü kuracağız” Ege Üniversitesi devamı..
EÜ Çocuk Hastanesinde Kök Hücre Nakil Ayaktan Tedavi Ü...

Ege Üniversitesi(EÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi Kök Hücre Nakil Ayaktan Tedavi Ünitesi hizmete açıldı. Düzenlenen açılış törenine E&U devamı..
Ege Üniversitesi’nden Organ Bağışına tam destek !

Ege Üniversitesi Organ Nakli Araştırma ve Uygulama Merkezi ile EÜ Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ‘‘Organlarımıza Saklanmış Umutlar’ başlığı ile b devamı..
Onkolojide tedavi gören çocuklara oyunlarla İngilizce ö...

Ege Üniversitesi Rektörlüğü ve Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile hayata geçirilen ‘SPEAK BREAK AND DYNED’ projesi k devamı..
EÜ Tıp Fakültesi, her geçen gün başarı ivmesini yükselt...

Ege Üniversitesi’nin ilk iki fakültesinden biri olan Tıp Fakültesi, bundan 64 yıl önce 5 Kasım 1955 yılında eğitim ve öğretime başladı. Bugüne kadar 15 binin &uu devamı..
›

Tarih


KategoriRektörümüzden