Ege Üniversitesi

"Huzurlu Üniversite, Kaliteli Eğitim, Aydınlık Gelecek"

Kuluçka Merkezi

nüvEGE KULUÇKA MERKEZİ

 

nüvEGE Ön-Kuluçkalık ve Kuluçkalık Merkezi, yaşam bilimleri genel temasında, yenilikçi iş fikirlerinin geliştirilmesinden bu fikirlerin prototip aşamasına getirilmesine kadar destek sağlayacak bir birim olarak kurulmuştur.
nüvEGE Kuluçka Merkezi'nde teknoloji temelli iş fikrine sahip startuplar için üç ayrı program bulunmaktadır.

n2 Ön Kuluçka Programı: Şirketleşmemiş, iş modeli arayışındaki erken aşama girişim takımlarına ev sahipliği yapmaktadır. n2 programı kapsamında girişimciler; İş modeli geliştirme, Eğitim & workshoplar, Networke erişim, Birebir mentorluk, Fona erişim için hazırlık, ücretsiz altyapı kullanımı hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

n3 Kuluçka Programı: 2 yıldan genç şirketleşmiş ya da 1 ay içerisinde şirketleşecek; ürün geliştirme sürecinde yol kat etmiş girişim takımlarına ev sahipliği yapmaktadır. n3 programı kapsamında girişimciler; Birebir iş geliştirme mentorluğu, Ticarileşmeye yönelik eğitimler, Networke erişim, Prototipleme altyapısına erişim, Tasarım & prototipleme mentorluğu, Teknik danışmanlık, 7/24 kapalı ortak ofis hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.

nBiGG TÜBİTAK Ön Kuluçka Programı: TÜBİTAK'ın BiGG desteği için belirlediği çağrı dönemlerinde aktifleşen; teknoloji odaklı bir iş fikrine sahip erken aşama girişim takımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bu programın başvuruları https://www.nuvege.org/bigg sekmesi üzerinden, dönemsel olarak gerçekleştirilmektedir.  

 
Başvuru ve Bilgi İçin:
Web : https://www.nuvege.org